Obsluha šicích a vyšívacích strojů Roudnice nad Labem

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kratochvílova 2657, Roudnice nad Labem, Ústecký

Společnost Adient Czech Republic k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha šicích a vyšívacích strojů.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce Kratochvílova č.p. 2657, 413 01 Roudnice nad Labem.
NABÍZÍME:
Nástupní mzda: 17. 000,-Kč
3. měsíce: 18. 300,-Kč
Průměrná mzda: 21. 300,-Kč
Dále nabízíme:
- 13. plat
- kantýna - hlavní jídlo v ceně 28,-Kč
- zajištění dopravy ze směrů Ústí n. L., Louny, Litoměřice, Lovosice, Libochovice, Štětí, Úštěk
- týden dovolené navíc
- penzijní připojištění
- zvýhodněné SIM karty
- Kulturní, sportovní akce a mnoho dalších benefitů
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- chuť a schopnost se učit
- dobrý zdravotní stav
- schopnost pracovat v kolektivu
- odolnost vůči stresu a schopnost pracovat pod tlakem
- loajalita.
První kontakt telefonicky či osobně v místě výkonu práce.

Kontakt

Adient Czech Republic k.s.

Lucie Gladišová, +420 416 829 829, lucie.gladisova@adient.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Adient Czech Republic k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Adient Czech Republic k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.