Montážní dělník - výroba plastových a pryžových výrobků České Budějovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dobrovodská 2054, České Budějovice, Jihočeský

Společnost E - SPARK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů.

Popis pracovní pozice

Bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, v případě potřeby práce v sobotu a neděli. V případě potřeby může být zaměstnanec dočasně vyslán na pracovní cestu v okruhu cca 100 km od sídla firmy v rámci okresu České Budějovice.

Kontakt

E - SPARK, s.r.o.Kontaktní osoba:
Oleg Plakhotnyuk, jednatel - vedoucí exportu - importu, +420 602 446 387, info@e-spark.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) E - SPARK, s.r.o. (IČO 63908069), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.