Krmič/-ka telat Mezilesí

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Mezilesí, Královéhradecký

Společnost Petr Jakl hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Popis pracovní pozice

Směnnost: dělená směna od 06:00 hod. do 10:00 hod., od 16:00 hod. do 18:00 hod., včetně SO a NE - 2x měsíčně.
Náplň práce: manuální práce (práce v horším pracovním prostředí) - kydání hnoje, ruční krmení a napájení telat.
Požadavky: dobrý vztah ke zvířatům.
Zaměstnavatel nemá ubytování.
Kontakt osobně po telefonické dohodě - p. Jakl Václav, tel.: 777 650 661.
Místo výkonu práce: teletník Mezilesí.

Kontakt

Petr Jakl

Kontaktní osoba:
Václav Jakl, +420 777 650 661, jaklv@razdva.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Petr Jakl výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Petr Jakl o smazání nebo o opravu osobních údajů.