Lakýrník práškové lakovny Pelhřimov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Silu 2179, Pelhřimov, Vysočina

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Obsluha automatizované lakovací linky
- Doplňkové ruční lakování dílců
- Kontrola dílů před a po lakování

Požadavky:
- Znalosti na úrovni SOU/SŠ
- Předchozí praxe v práškové nebo jiné lakovně vítána
- Fyzická zdatnost, spolehlivost
- Manuální zručnost, pečlivost
- Pozitivní přístup k práci

Nabízíme
- Práci na hlavní pracovní poměr ve vícesměnném provozu
- Příplatky za noční víkendový provoz
- Odborné vzdělávání v oboru
- Možnost kariérního růstu
- Zaškolení na nabízenou pozici
- Příspěvek na stravování/stravenky
- Nástup možný ihned