Zámečník/ce Ostrava

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mitrovická 607, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Clearmont, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečníci strojů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Mitrovická 607, Ostrava - nová Bělá

Životopisy zasílat na email obchod@nastavby.info
Kontakt p. Joslová 722 542 658, Po-Pá od 8:00 do 15:30 hod.

Firma působící v oboru výroby a montáže nástaveb na nákladní automobily přijme do výroby zámečníka/ci.

Požadujeme:
Vyučení v oboru strojírenství, 3 roky praxe v oboru podmínkou !!
Výhodou znalost výroby nástaveb, hydraulických systému, autoelektriky.

Nabízíme:
Kreativní práci, kompaktní kolektiv.

Kontakt

Clearmont, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Monika Joslová, +420 722 542 658, obchod@nastavby.info

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Clearmont, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Clearmont, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.