Konstruktér/ka Blovice

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fügnerova 567, Blovice, Plzeňský

Společnost ProMinent Systems spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: Min SŠ, praxe, znalost NJ/AJ, Solid Edge/Auto Cad, SAP výhodou - ne podmínkou.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe, zajímavou a perspektivní práci, zázemí silné zahraniční společnosti, každoroční nárůst mezd, závodní stravování, možnost dalšího vzdělávání, možnost jazykové výuky, Vánoční prémie 50% z platu, dopravu z/do Plzně a okolí firemním autobuse zcela zdarma.

Kontakt

ProMinent Systems spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jarmila Trojanová, HR vedoucí, +420 378 227 148, kariera@prominent.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ProMinent Systems spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ProMinent Systems spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.