Konstruktér cad Olomouc

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hálkova 171, Olomouc, Olomoucký

Společnost VALIANT - TMS Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- znalost CATIA V5 (přednostně) nebo podobné CAD programy
- flexibilita
- praxe v oboru výhodou
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- ochota cestovat, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:
- zpracování projektů svařoven pro automobilový průmysl
- práce v CAD programu
- vyhotovení výkresové a technické dokumentace
- práce s normami
- tvorba návrhů dle zadání

Nabízíme: Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavou pracovní dobu, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Kontakt

VALIANT - TMS Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Vladěna Krátká, +420 601 554 777, vladena.kratka@tms-cz.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VALIANT - TMS Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.