Technicko-obchodní manažer Chrášťany

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Tratí 235, Chrášťany, Středočeský

Společnost Měříme s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností.

Popis pracovní pozice


Jsme obchodní společnost s digitálními mikroskopy a měřícími přístroji.
Hledáme uchazeče/ku na technicko-obchodní pozici. Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna. Náplní práce bude marketingově obchodní činnost vč. prezentací profesionálního zařízení - digitálních mikroskopů. Další náplní bude aktivní tvorba obchodních nabídek a vedení jednotlivých případů. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání, obchodní dovednosti vítány, vztah k fotografování a foto technice výhodou, řidičský průkaz sk.B, AJ výhodou, pečlivost a organizační schopnosti.
Práce je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:

" HPP, 19-35.000
" kvalitní office vybavení, odborné zaškolení
" mladý kolektiv s nasazením
" přístup ke špičkovému zařízení světové úrovně
" velmi zajímavá a samostatná práce
" termín nástupu 2/2017


Životopisy posílejte prosím na e-mail: info@merime.cz.

Kontaktní osoba: Petra Šulcová, tel.: 220 512 311

Kontakt

Měříme s.r.o.Kontaktní osoba:
Šulcová, +420 220 512 311, info@merime.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Měříme s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Měříme s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.