Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Národní galerie 471, Praha, Hlavní město Praha

Společnost FILIP REAL a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Zbraslav, 156 00, U Národní galerie č.p. 471
Kontakt: Dvořák Petr JUDr., e-mail: p.d@darwinhotel.cz
Pracovní doba od 9:00 - 15:00 hod.

Kontakt

FILIP REAL a.s.Kontaktní osoba:
JUDr. Petr Dvořák, p.d@darwinhotel.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FILIP REAL a.s. (IČO 27886557), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.