Zámečník - svářeč Teplice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. K. Tyla 2859, Teplice, Ústecký

Společnost Teplotechna - Prima, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební zámečníci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště areál Jaroslav, 417 42 Proboštov u Teplic + montážní práce po celé ČR i v zahraničí. Požadované dovednosti: vyučení v oboru zámečník, znalost metody svařování 135 a 111, státní zkouška výhodou, zdravotní způsobilost pro výkon této práce, časová flexibilita.
Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat profesní životopis na e-mail: vachatova@teplotechna-prima.com V případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru.

Kontakt

Teplotechna - Prima, s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Larisa Vachatová, mzdová a personální účetní, +420 417 816 010, vachatova@teplotechna-prima.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Teplotechna - Prima, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Teplotechna - Prima, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.