Učitel/ka odborného výcviku - zedník Chroustovice

Plat: 24 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Chroustovice, Pardubický

Společnost Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Zámek 1, Chroustovice
NÁPLŇ PRÁCE: výuka odborného výcviku zednických oborů
POŽADAVKY: Vyučení v oboru zedník nebo středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví. Vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 40 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na dovolenou.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontakt

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Bálek, +420 469 674 447, jbalek@chroustovice.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 o smazání nebo o opravu osobních údajů.