Strážní - vhodné i pro ozp Valašské Meziříčí

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hranická 430, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost S G. 3 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

STRÁŽNÍ - vhodné i pro OZP
Nástup možný ihned.
Požadujeme: bezúhonnost, komunikativnost, spolehlivost, potravinářský průkaz, profesionální vystupování
Náplň práce: ostraha areálu objektu MP Krásno a.s., kontrola zaměstnanců MP Krásno, evidence a kontrola vozidel, obchůzky po prostorech areálu, práce ve 12hod. směnách
Nabízíme: práce bez enormní fyzické zátěže, čisté prostředí, služební výstroj, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky od 8:30 do 17:00 na čísle 731 616 994 nebo e-mailem: cermakova@sg3.cz Prosíme uchazeče a zájemce o zaměstnání, aby na uvedenou adresu místa výkonu práce nechodili osobně, ale nedříve kontaktovali zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.
ov. 18.12.

Kontakt

S G. 3 s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Barbora Čermáková, +420 731 616 994, cermakova@sg3.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti S G. 3 s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost S G. 3 s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.