Horizontář na cnc strojích Červenka

Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 106, Červenka, Olomoucký

Společnost HOPAX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní č.p. 106, Červenka. Jednosměnný, dvousměnný provoz, pružná pracovní doba.
Požadavky: programování v systémech Heidenhein, Siemens; znalost čtení výkresové dokumentace; čistý trestní rejstřík; komunikativnost, flexibilita, spolehlivost; chuť učit se novým věcem.
Nabízíme: ubytování v nové ubytovně, pevné výplatní termíny, finanční odměny,
zvýhodněné stravování, nástup možný ihned.
První kontakt je možný POUZE mailem nebo poštou.