Automechanik/čka Ostrava

Plat: 19 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Hrázkách 1303, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost AUTOVIVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Hrázkách 1303/2, Ostrava - Radvanice
V případě zájmu zasílejte své životopisy a kontakt na Vás výhradně na e-mail: info@autoviva.cz

Přijmeme na pozici "AUTOMECHANIK/ČKA" člověka, který by vykonával opravy osobních a užitkových automobilů a dále drobné elektrikářské a karosářské práce.

Požadujeme:
- vyučení (SŠ / SŠ s maturitou) a min. 3 roky praxe v oboru
- znalost a přehled pro všechny značky vozidel
- všestrannost v oboru
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- spolehlivost a loajalitu
- bezúhonnost
- svářečský a řidičský průkaz sk. B výhodou (větší výhoda řp. sk. C)

Nabízíme:
- plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu (Po až Pá - 9:00 až 17:00)
- zázemí silné a prosperující společnosti
- nástup možný IHNED

Kontakt

AUTOVIVA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Stanislav Brzobohatý, info@autoviva.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUTOVIVA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUTOVIVA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.