Dělníci strojírenské výroby Prostějov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní 3137, Prostějov, Olomoucký

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
* obsluha strojů při výrobě stabilizátorů
* manipulace se stabilizátory během jednotlivých pracovních úkonů
* o umístění uchazeče o zaměstnání k jednotlivému stroji je (po vzájemné dohodě) rozhodnuto dle jeho kompetencí a kvalifikace
Co po Vás požadujeme:
* ukončené středoškolské vzdělání, technické vzdělání výhodou
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu (5 směn dlouhý týden, 2 směny krátký)
* zkušenost s prací ve výrobní společnosti výhodou
Co od Vás očekáváme:
* manuální zručnost
* pečlivost
* spolehlivost
Co Vám můžeme nabídnout?
* zajímavou, stabilní a motivující práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu
* motivační finanční ohodnocení
* pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy
* 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu
* přátelské a dynamické pracovní prostředí
* dotované stravování/stravenky
* možnost kariérního postupu a rozvoje
* a další zaměstnanecké benefity
Pracovní smlouva je na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení. Nástup možný ihned.
Vaše životopisy zasílejte na e-mail kariera.prostejov@mubea.com, případně přineste Váš životopis osobně na personální oddělení.

Kontakt

MUBEA - HZP s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kontakt, kariera.prostejov@mubea.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.