Strojírenský technolog pro obrábění, svařování, montáže Holešov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Samostatnost 1181, Holešov, Zlínský

Společnost FOUNDRY & MACHINING, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři technologové, normovači.

Popis pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Popis pracovní činnosti - Tvorba podkladů pro nabídkové řízení, tvorba a úpravy technologických postupů, stanovení spotřeby materiálu, nástrojů a času na operace. Zavádění postupů pro nové výrobky/sestavy, případné revize stávajících výrobků vzhledem k aktuální výrobě. Technická spolupráce s výrobou a obchodem. Volba nejvhodnějšího způsobu vlastní výroby nebo v kooperaci. Občasné návštěvy kooperačních partnerů = případné zhodnocení technických možností dodavatele nebo konzultace požadavků zákazníka přímo v místě jejich provozu.
- Požadujeme: min. vzdělání SŠ - technického směru, nejlépe strojní, dobrá orientace ve výkresové dokumentaci, aktivní přístup k řešení problémů, práce s PC - znalost CAD, CAM systémů a tvorby technologických postupů a dokumentace, znalost problematiky výroby obrobků, svařenců a odlitků, ŘP sk. B,
- Výhody: Praxe s obdobnou náplní práce, Znalost AJ, NJ, Znalost práce s databázovým IS systémem
- Nabízíme: nástupní mzdu 15 - 20 tisíc Kč dle dosavadní praxe, služební telefon, notebook.
Po zapracování a při dobrých pracovních výsledcích: možnost platového růstu, možnost firemního penzijního připojištění, rermín nástupu ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:30 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vaclachova@foundry-machining.eu.

Kontakt

FOUNDRY & MACHINING, s.r.o.Kontaktní osoba:
Vaclachová, +420 602 107 186, vaclachova@foundry-machining.eu

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FOUNDRY & MACHINING, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FOUNDRY & MACHINING, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.