Anesteziologická sestra - operační sály Jeseník

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipovská 103, Jeseník, Olomoucký

Společnost Jesenická nemocnice a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 21.1.2018!!!
První kontakt osobní nebo písemný!

Požadavky:
- vzdělání ÚSO, bakalářské
- žadatel musí splňovat podmínky zákona č. 96/2004Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecná sestra §5,
- čistý trestní rejstřík

Jednosměnný provoz od 7:00 - 15:30hod

Zaměstnavatel nabízí:
- základní mzda+příplatek za náročnost+příplatek za specializaci+přípatek za směny+ benefity: závodní stravování, 3 dny volna + 25 dní dovolené, časem příspěvek na žiovtní pojištění + penzijní připojištění+rekondiční pobyty

Zaměstnavatele lze kontaktovat:
- zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail: Jana. Zavrelova@jen.agel.cz
- osobně po telefonickém sjednání schůzky na tel. čísle:584 458 407

Kontakt

Jesenická nemocnice a.s.

Vladimíra Macková, hlavní sestra, +420 584 458 403, vladimira.mackova@jen.agel.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jesenická nemocnice a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jesenická nemocnice a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.