Stavební dělník Dvůr Králové nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Smetanova 1756, Dvůr Králové nad Labem, Královéhradecký
Vloženo před měsícem
Aktualizováno před měsícem

Společnost CZ - UK spol. pro stavbu a správu nemovitostí s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

STAVEBNÍ DĚLNÍK - ŘP skupiny B, dobrý zdravotní stav, práce ve výškách, mobilita, částečná znalost RJ

Kontakt

CZ - UK spol. pro stavbu a správu nemovitostí s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Burda, +420 775 443 260

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CZ - UK spol. pro stavbu a správu nemovitostí s.r.o. (IČO 05223016, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.