Graphical user interface designer Mladá Boleslav

Plat: 41 384 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Mladá Boleslav, Středočeský

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav
Prvotní kontakt: telefonicky: +420 326 700 494 (po-pá, 8-16 hod.) nebo emailem: afd@afd.cz

Náplň práce:
- Práce v mezinárodním týmu
- Tvorba grafického uživatelského rozhraní GUI/HMI
- Příprava a vedení prezentací

Požadujeme:
- Vzdělání v oblasti designu, min. bakalářské
- Praxe v oboru 4-5 let
- Manažerské schopnosti
- Kreativní myšlení
- Znalost SW Photoshop, Indesign, Ilustrator, Alias, Lightroom, Keyshot
- Zpracování nabídek, práce na téma zadané zákazníkem
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Znalost práce ve 2D a 3D
- Týmového ducha

Kontakt

AUFEER DESIGN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Pekárnová, +420 326 700 494, afd@afd.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.