řidič motorového vozíku (skladník) Nučice

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Trojce 369, Nučice, Středočeský

Společnost Rhenus Logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

* Příjem, skladování a kontrola zboží
* Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
* Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV)
* Zajištění související dokumentace a evidence
* Práce ve dvousměnném režimu

Požadavky:

* Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
* Časová flexibilita (ranní a odpolední směny)
* Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou
* Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

* Zázemí stabilní společnosti
* Firemní benefity - stravenky v hodnotě 100 Kč
* Dobré finanční ohodnocení - 13. mzda
* Práci v příjemném kolektivu
* Dodatková dovolená, svozy firemním vozidlem na ranní i odpolední směnu

Pracoviště v Nučicích (Praha-západ)

Dostupnost MHD - 15 min ze stanice metro B Zličín zastávka Nučice pod Vinicí
Dostupnost vlakem ze Smíchovského nádraží
Dostupnost autem - po dálnici D5, exit Rudná u Prahy

Kontakt

Rhenus Logistics s.r.o.

Kontaktní osoba:
Taťána Bartoňová, +420 311 716 904