Uklízeč/ka - vytvořeno pro ozp Valašské Meziříčí

Plat: 73 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Náměstí 7, Valašské Meziříčí, Zlínský

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech.

Popis pracovní pozice

UKLÍZEČ/KA místo vytvořeno pro OZP
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost. Čistý trestní rejstřík
NÁPLŇ PRÁCE: Úklid běžných kancelářských prostor a příslušenství. Jen odpolední směny. So+Ne, svátky volné.
NABÍZÍME: Práci vhodnou pro invalidní důchodce! Příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí. Příspěvek na dopravu. Odměny dle vykonané práce. Příplatky za přesčasy, výplata mzdy v pevných termínech - na účet nebo složenkou
PRVNÍ KONTAKT: Zájemce žádáme o zaslání životopisu na e-mail: iveta.durisova@vkus-bustan.cz, nebo se hlaste telefonicky Po-Pá od 7-15 hod. na čísle 725 466 606. Prosíme zájemce, aby nechodili osobně na adresu místa výkonu práce.
ov. 16.2.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

VKUS-BUSTAN s.r.o.Kontaktní osoba:
Iveta Ďurišová, +420 725 466 606, iveta.durisova@vkus-bustan.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VKUS-BUSTAN s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.