Pracovník/ce příprava vozů k prodeji Ostrava

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opavská 845, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Patrik Bogdalík - Big Cars hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční mytí vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava - Svinov, ul. Opavská
Kontakt: v případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu prace@czechcooltrade.cz

Láká Vás práce v zavedené společnosti? Máte zájem o práci s auty? Pokud Vám není cizí pečlivost a jste týmovým hráčem, tak hledáme právě Vás.

O firmě: Autobazar BIG Cars prodává dodávky a užitkové vozy. Nabízíme vše od prodeje za hotové přes možnost platby protiúčtem až po rychlé sjednání leasingu. V našem autobazaru vždy najdete široký výběr dodávek a užitkových vozů, profesionální jednání, za samozřejmost považujeme poskytnout zákazníkovi ty nejpříznivější podmínky. Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků.

Náplň práce: Mytí a čištění vozů, příprava vozů k prodeji

Požadavky: nejsou

Nabízíme: Stabilní práci na dobu neurčitou, profesionální a příjemné pracovní prostředí
Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta

Kontakt

Patrik Bogdalík - Big CarsKontaktní osoba:
Patrik Bogdalík, +420 608 422 139, b.kovarova@email.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Patrik Bogdalík - Big Cars výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Patrik Bogdalík - Big Cars o smazání nebo o opravu osobních údajů.