Dělník/ce v elektrotechnice Nová Paka

Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 470, Nová Paka, Královéhradecký

Společnost ZPA Nová Paka, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Výrobci, mechanici a opraváři měřicích a regulačních zařízení (kromě elektro).

Popis pracovní pozice

DĚLNÍK/CE V ELEKTROTECHNICE - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: personalistika@zpanp.cz, případně poštou na výše uvedenou adresu.
Požadujeme vzdělání elektrotechnického směru výhodou, zaměstnance vyučené v jiném oboru zapracujeme, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, dobrý zrak (práce s jemnými součástkami).
Nabízíme PP na dobu určitou s možností prodloužení, výše uvedená mzda je nástupní mzdou pro absolventy a pro nezapracované uchazeče.
Vhodné pro absolventy.


Kontakt

ZPA Nová Paka, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Bílek, personalistika@zpanp.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZPA Nová Paka, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZPA Nová Paka, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.