Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur Praha

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Milady Horákové 60, Praha, Hlavní město Praha

Společnost PCP EURO-POWER EURO POLICIE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

dobrá fyzická kondice, trestní bezúhonnost, nejdříve nutný tel. kontakt p.Kadlečík 724 593 032 příp. ať uchezeči zasílají životopis na TomasKadlecik@seznam.cz, poté budou vyzváni k výběrovému řízení, na výše uvedené adrese se nachází pouze pracoviště, kde nikdo k nabízenému místu nepodá žádné informace, proto je nutný nejdříve kontakt telefonicky nebo e-mailem, možnost práce ve formě brigády - dohoda o provedení práce, místo výkonu :Praha 7 - Janovského 9, Milady Horákové 60, pro mimopražské nabízíme ubytování

Kontakt

PCP EURO-POWER EURO POLICIE, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Kadlečík, +420 724 593 032, TomasKadlecik@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PCP EURO-POWER EURO POLICIE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PCP EURO-POWER EURO POLICIE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.