Učitel/-ka odborných předmětů na sš - předmětů elektrotechnických Jičín

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Koželuhy 100, Jičín, Královéhradecký

Společnost Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ NA SŠ - PŘEDMĚTŮ ELEKTROTECHNICKÝCH - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: reditel@vos-sps-jicin.cz. Poté budete vyzvání k osobnímu setkání.
Bližší informace na tel.: 734475954 Mgr. Lea Vojtěchová.
Nabízíme příspěvek na stravování, 40 dnů dovolené, vhodné pro zdravé, OZP, absolventy, občany EU.

Kontakt

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100Kontaktní osoba:
Mgr. Lea Vojtěchová, reditel@vos-sps-jicin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 o smazání nebo o opravu osobních údajů.