Učitel/-ka odborných předmětů na sš - předmětů strojírenských Jičín

Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Koželuhy 100, Jičín, Královéhradecký

Společnost Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami).

Popis pracovní pozice

UČITEL/-KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ NA SŠ - PŘEDMĚTŮ STROJÍRENSKÝCH - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: reditel@vos-sps-jicin.cz. Poté budete vyzvání k osobnímu setkání.
Bližší informace na tel.: 734475954 Mgr. Lea Vojtěchová.
Nabízíme příspěvek na stravování, 40 dnů dovolené, vhodné pro zdravé, OZP, absolventy, občany EU.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100Kontaktní osoba:
Mgr. Lea Vojtěchová, reditel@vos-sps-jicin.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 o smazání nebo o opravu osobních údajů.