Administrátor back office Náchod

Jsme česká společnost, která se intenzivně zabývá telemarketingem již od roku 2005. Od roku 2009 pomáháme řešit marketingové kampaně našich klientů. Díky dlouhodobě získávaným zkušenostem našeho callcentra zajišťujeme maximální kvalitu a efektivitu služeb. Naše společnost napomáhá v integraci osob se zdravotním hendikepem. Na pozicích telefonních operátorů zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a máme status chráněné dílny. Disponujeme moderním technologickým zázemím

Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámecká č. p. 1845, Náchod, Královéhradecký

VHODNÉ PRO OZP I ABSOLVENTY, PP zkrácený 25h týdně při dvousměnném provozu. Plat od 8000Kč, Linnet eu, s.r.o, Při vyšším pracovním úvazku odpovídající mzdové navýšení. Práce v klidném a čistém prostředí. Školení obchodních dovedností, profesní růst. Možnost zajištění dopravy zdarma z Náchoda a Dobrušky.

Popis pracovní pozice

Administrátor back office

VHODNÉ PRO OZP I ABSOLVENTY

PP zkrácený, 25h/týdně, plat od 8000Kč,

Linnet eu, s.r.o., pracoviště Mělčany č. 38, 51801 Dobruška

Pracovní náplň:

- vyřizování administr. úkonů a podpora obchodního oddělení

- příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů

- aktualizace dat

- zákaznické centrum

- zpracovávání, porovnávání cenové kalkulace

Požadujeme:

- minimálně ÚSO (vyučení s maturitou), vhodné pro OZP i absolventy

- uživatelská znalost práce na PC

- internet, e-mailová komunikace

Nabízíme:

- zkrácený pracovní úvazek 5 hodin denně ve dvousměnném provozu

(8.00h – 13.00h, 13.00h – 18.00h)

- práce v klidném a čistém prostředí

- školení obchodních dovedností, profesní růst

- plat od 8 000,- Kč

- při vyšším pracovním úvazku odpovídající mzdové navýšení

- možnost zajištění dopravy zdarma z Náchoda a Dobrušky

Kontakt

Linnet eu, s. r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Galbová

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Linnet eu, s. r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Linnet eu, s. r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.