řidič/ka mkd Ostrava

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost STEBAL Spedition, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava, Česká republika, jízdy po Evropě
V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů volejte prosím od Po - Ne od 8 hod do 19 hod na níže uvedený kontakt nebo zašlete své dotazy či životopis na email: guzik@stebal.cz

Příjmeme 10 řidičů na MKD - Turnusy, nebo týdenní (kolečka)
O firmě:
Stebal spedition s.r.o. je společnost pocházející, z Dubí u Teplic, s nově otevřenou pobočkou v Ostravě. Jsme firma s 15-ti letou tradicí, a lídr na trhu, s velkoobjemovými přepravami, a rozšiřujeme svou 150-ti kamionovou flotilu.
Tímto se obracíme na Vás řidiče s nabídkou práce...

NABÍZÍME:
-HPP na dobu neurčitou.
- Každoročně rostoucí základní měsíční mzda o 1000 Kč ( 16 000 až 25 000 ) ,výše základu při nástupu odvislá, dle praxe, zkušeností, délky turnusů apd.
-PLAT se skládá - Fix + Diety + příplatky za noční, sob, ned. či svátky + odměny 3500 Kč, za úspornou jízdu celkem 38 000 - 59 000 Kč - odvislé také, kolik dní tráví řidič doma, a kolik na cestách - pro turnusové řidiče.
- Řidiči jezdící ,,kolečka,, mají 32 tis čistého, od Pon. do pát. - vík. doma, jedná se, o lehké zboží nakládané zákazníkem.
- Vozidlo je přiděleno - nestřídá se.
- Nově systém doplácení jízdy v Čechách, ať nejsou řidiči ztrátoví za CZ dietu.
- Vyplácení kompletní mzdy vždy v pevně daném termínu.
- Mercedes Benz - Actros Euro 5 - 6 a stále dokupujeme nové soupravy.

Dodatečné informace:
Auta vybavena, dálničními palubními jednotkami, navigace pro nákladní vozy, mapy celá EU, Nové kamiony jsou nadstandardně vybaveny - nezávislou klimatizaci, adaptivní tempomat, hlídaní jízdních pruhů, vysoké kabiny - space cab, atd)
Řidiči z jiných částí CZ a SK republiky, než li je Ostrava a Dubí - Mohou po dohodě, parkovat naše vozy, v blízkostí svého domova.

Požadujeme:
-Řidičský průkaz skupiny C + E
-Profesní průkaz
-Digitální kartu řidiče
-100 % dodržování směrnice 561
-Spolehlivost, loajalitu
-Samostatnost a chuť pracovat

Kontakt

STEBAL Spedition, s.r.o.Kontaktní osoba:
Roman Guzik, +420 727 843 576, guzik@stebal.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STEBAL Spedition, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STEBAL Spedition, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.