Prodejce dálkově řízených modelů - práce na dpp České Budějovice

Plat: 70 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: J. Boreckého 1590, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Jakub Kolář hledá vhodného kandidáta na pozici Odbytoví agenti.

Popis pracovní pozice

Kontakt: předem nutné domluvit telefonicky schůzku.
Požadujeme komunikativnost,pečlivost,spolehlivost, zkušenosti s prodejem vítány, čistý TR
nabízíme příjemné pracovní prostředí, odměny dle dosažených výsledků

Kontakt

Jakub Kolář

Kontaktní osoba:
Müllerová, +420 720 228 608, obchod@prodej-rc.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jakub Kolář výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jakub Kolář o smazání nebo o opravu osobních údajů.