švadlena,šička Klatovy

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dr. Sedláka 763, Klatovy, Plzeňský

Společnost 2P SERVIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Vhodné POUZE pro OZP.
POŽADUJEME: praxe v šití na průmyslovém stroji, spolehlivost, zručnost, pečlivost, aktivní přístup k práci
NABÍZÍME: práce v malém příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zkráceného úvazku, přizpůsobení pracovní doby, příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, firemní akce v režii firmy, možnost vedení účtu zdarma
MZDA: 12 200 Kč při plném úvazku + benefity
Korespondenční adresa: Nádražní ul. - areál býv. Kasáren, 342 01 Sušice

Kontakt

2P SERVIS s.r.o.Kontaktní osoba:
Ilona Matějčková, +420 733 133 146, personalni@2pservis.cz, Nádražní p.č. 580/12, 342 01 Sušice II

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2P SERVIS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2P SERVIS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.