Fyzioterapeut/ka Luže

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 80, Luže, Pardubický

Společnost Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní fyzioterapeuti specialisté.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Košumberk 80.
Hrubá mzda od 22000 Kč dle praxe a registrace, příplatek 600 Kč a možnost osobního příplatku.
Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe výhodou.
Nabízíme: práci v kolektivu odborníků s mnohaletou tradicí v oblasti rehabilitace, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, ubytování.
První kontakt učiňte prosím e-mailem.