šití svršků obuvi z textilu a syntetických materiálů, šití textilních pásů Zlín

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Chmelník 1178, Zlín, Zlínský

Společnost ATOB, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Požadavky na zaměstnance: praxe v oboru šití textilu nebo obuvi, zručnost, zodpovědnost, flexibilita, snaha učit se novým operacím.
Náplň práce: jedná se o šití svršků obuvi pro koně, šití textilu a syntetických materiálů.
Výhody: perspektiva dlouhodobé práce, stravováni
Osobně 8-14 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ATOB, s. r. o.Kontaktní osoba:
Ing. Ludmila Letochová, Jednatel, +420 604 205 590, info@live-x.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ATOB, s. r. o. (IČ 29308143), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.