Nástrojař/-ka Kbelnice

Plat: 120 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 67, Kbelnice, Královéhradecký

Společnost FONAK Kbelnice, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nástrojaři a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

NÁSTROJAŘ/-KA - SOUSTRUŽNÍK/-CE - pracoviště Kbelnice.
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: knobova@fonak.cz, případně se obracejte v době od 9:00 do 16:00 na tel.: 603 926 667 pí Knobová.
Požadujeme:
vyučení v oboru obráběč kovů, nástrojař, zkušenost s prací na těchto strojích výhodou : bruska na kulato, frézka, přesná vyvrtávačka,..., dále požadujeme spolehlivost, loajalitu vůči zaměstnavateli, samostatnost při práci, flexibilitu, chuť stále se učit a rozvíjet, týmového ducha, zájem a nadšení do této práce.
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, motivační finanční ohodnocení, možnost růstu v rámci společnosti, příspěvek na stravování, nástup ihned nebo dle dohody, mzdu od 120,-Kč/hod a výše, dle zkušeností a dohody.

Kontakt

FONAK Kbelnice, s.r.o.

Jitka Knobová, prokurista, +420 603 926 667, knobova@fonak.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FONAK Kbelnice, s.r.o. (IČO 27484475), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.