Pomocnice v kuchyni. Luhačovice

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lázeňské náměstí 436, Luhačovice, Zlínský

Společnost Lázně Luhačovice, a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
-fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
-aktivní přístup k práci
-spolehlivost, zodpovědnost
-ochota pracovat ve směnném provozu (možnost dojíždět na směny i o víkendu)

Nabízíme:
- Náborový příspěvek ve výši 3 000,- Kč!
- pracovní dobu 37,5 hod / týden
-týden dovolené navíc (25 dnů)
-zaměstnanecké stravování (oběd 30 Kč)
-pracovní oblečení
-zvýhodněné výměnné rekreace
-přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
-práce je vhodná i pro důchodkyně

Dvousměnný provoz - ranní a odpolední směna, víkendy dle rozpisu směn.
Nástup: možný ihned

Možnost výběru pracoviště: hotel Palace, hotel Morava, Jurkovičův dům nebo Společenský dům. Přijďte se podívat k nám do provozu, rádi Vás provedeme a poskytneme bližší informace!