Prodavač/-ka v prodejně u kubíčka Náchod

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polská 379, Náchod, Královéhradecký

Společnost Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe v prodeji, výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování, znalost efektivní komunikace se zákazníkem, znalost práce na PC.
Kontakt - paní Heinzová Romana; tel.: 777 765 911, email: rp@pekarnynachod.cz (zaslání životopisu).

Kontakt

Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.Kontaktní osoba:
Romana Heinzová, +420 777 765 911, rp@pekarnynachod.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.