Klempíř, izolatér Pelhřimov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 832, Pelhřimov, Vysočina

Společnost Obchodní a realitní kancelář 1.Českomoravská Pelhřimov,s.r.o hledá vhodného kandidáta na pozici Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři.

Popis pracovní pozice

místo výkonu: Pelhřimov
osobní kontakt každé úterý 9:00 - 11:00 na adrese Nádražní 832, Pelhřimov
v ostatních dnech telefonický kontakt předem na výše uvedeném tel.č.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Obchodní a realitní kancelář 1.Českomoravská Pelhřimov,s.r.oKontaktní osoba:
Jiří Brychca, jednatel, +420 777 260 836, brychca@1ceskomoravska.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Obchodní a realitní kancelář 1.Českomoravská Pelhřimov,s.r.o (IČO 49022601), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.