Mechanik/-čka a opravář/-ka motorových vozidel Černožice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 170, Černožice, Královéhradecký

Společnost OK Garant, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

MECHANIK/-ČKA A OPRAVÁŘ/-KA MOTOROVÝCH VOZIDEL
- Místo výkonu práce: Černožice 170, 503 04
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: min. základní vzdělání, pracovitost, důslednost, zodpovědnost, komunikativnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, zručnost, výhodou ŘP sk. B, C
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: kit.ivan@seznam.cz Ivan Mykhaylyshin

Kontakt

OK Garant, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivan Mykhaylyshyn, +420 776 083 312, kit.ivan@seznam.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OK Garant, s.r.o. (IČO 27465420), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.