Operátor výroby Štětí

Plat: 20 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Litoměřická 272, Štětí, Ústecký

Společnost Mondi Štětí a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
-SOU/SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro) – maturita výhodou
-ochota práce na směny (nepřetržitý provoz)
-technické myšlení, flexibilita
-ochota učit se
-samostatné rozhodování
-aktivní přístup k práci
-praxe v průmyslovém provoze výhodou
-zapojení do bezpečnostních pravidel a aktivit společnosti

Náplň práce:
-obsluha výrobního zařízení
-kontrola stavu výrobního zařízení, spolupráce s údržbou
-plnění kvantitativních ukazatelů produkce
-kontrola kvality apod.

Nabízíme:
-zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
-nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
-práci v příjemném pracovním prostředí

Kontakt

Mondi Štětí a.s.

Michaela Stuchlá, personalistka, michaela.stuchla@mondigroup.com

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mondi Štětí a.s. (IČO 26161516), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.