Lékař Praha

Plat: 41 384 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budínova 2464, Praha, Hlavní město Praha

Společnost B. Braun Avitum s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři specialisté.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: B. Braun Avitum s.r.o.003
Budínova č.p. 2464/2bLibeň
Košatková Michaela Ing., e-mail: michaela.kosatkova@bbraun.com

Náplň práce: zajištění lékařské péče na dialyzačním středisku, včetně nefrologické ambulance.

požadavky: ukončené vš vzděl. absolvování interního kmene, atestace z vnitřního lékařství či nefrologie (výhodou), praxe na dial. středisku. JIP nebo ARO (výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost zdravotnické legislativy ČR, znalost AJ (výhodou.

měsíční prémie a kvartální prémie, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvky na aktivity ve volném čase , očkování proti chřipce, zvýhodnění program na volání, podpora vzděl. aktivit.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

B. Braun Avitum s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Košatková, +420 271 091 111, michaela.kosatkova@bbraun.com, V parku 2335/20, Chodov, 148 00 Praha 414

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti B. Braun Avitum s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost B. Braun Avitum s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.