Obráběč/ka kovů Zámrsk

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 10, Zámrsk, Pardubický

Společnost BOHEMIA RINGS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegy a kolegyně s technickým vzděláním, znalostí výkresové dokumentace a strojírenských měřidel.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha a seřizování kovoobráběcích strojů
- výroba dle výkresové dokumentace a technologických postupů
- měření obrobků
- dvanáctihodinové směny (denní/noční, po - pá)
POŽADUJEME:
- technické vzdělání
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- znalost strojírenského měření
NABÍZÍME:
- finanční ohodnocení odpovídající vykonávané pozici
- náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč
- benefity (příspěvek na dopravu, dotované stravování, možnost dalšího vzdělávání, odměna za doporučení nového kolegy)

Kontakt

BOHEMIA RINGS s.r.o.

Lucie Vomáčková, +420 465 500 826,606 062 802, lucie.vomackova@brueck.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BOHEMIA RINGS s.r.o. (IČO 49685643), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.