Všeobecká sestra Vodňany

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 58, Vodňany, Jihočeský

Společnost Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- vzdělání všeobecné sestry
- kladný vztah k seniorům, empatii, iniciativnost, samostatnost, pečlivost
- nástup možný ihned
- pracovní doba: nepřetržitý provoz (12-ti hod. denní/noční směny)
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu
- zázemí prosperující a silné společnosti
- možnost dalšího vzdělávání (získávání kreditů ze seminářů, kurzy, specializace…)
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- možný příspěvek na dopravu
- náborový příspěvek
KONTAKT: telefonicky PO-PÁ - 7-15:30 hod., Kadlecová Lucie, tel.: 773 377 021, e-mail: vrchni.louckymlyn@alzheimercentrum.cz

Kontakt

Alzheimercentrum Prácheň o.p.s.

Lucie Kadlecová, +420 773 377 021, vrchni.louckymlyn@alzheimercentrum.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.