Mistr výroby Tábor

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vožická 2068, Tábor, Jihočeský

Společnost BRISK Tábor a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:
Řízení a organizace práce na dílně.
Zpracování denního plánu výroby.
Příprava a koordinace zásobování materiálem
Kontrola technologické kázně, EMS BOZP na svěřené dílně
Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
Trvalé zlepšování, racionalizace,
Pravidelná školení zaměstnanců
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
Dále požadujeme:
manažerské a organizační schopnosti,
schopnost analyzovat a řešit problém,
matematicko - logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů),
znalost práce na PC (Word, Excel),
zvládání stresu.
Nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Podnikové stravování, dovolená navíc, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně.
Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu

Kontakt

BRISK Tábor a.s.

Mgr. Dana Štegerová, personální ředitelka, +420 731 557 733, stegerova@brisk.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BRISK Tábor a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BRISK Tábor a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.