Elektrikáři Prostějov

Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Budovcova 4091, Prostějov, Olomoucký

Společnost Mechanika Prostějov 97, družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě p. Bartošková tel. 725 465 621 (v době 7:00-12:00 hod.) nebo e-mail bartoskova@mpv97.cz. Zkušenosti v oboru podmínkou. PD: Po-Pá, pracovní úvazek 20 hodin/týdně. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost úpravy pracovní doby. Mzda až 90 ,- Kč/hod. dle zkušeností a dosažené kvalifikace. Nabízíme stravenky, podnikové stravování. Pracoviště: Budovcova 10, Prostějov

Kontakt

Mechanika Prostějov 97, družstvo

Kontaktní osoba:
Dana Bartošková, +420 725 465 621, bartoskova@mpv97.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mechanika Prostějov 97, družstvo (IČO 25344731), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.