údržbáři Prostějov

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov, Olomoucký

Společnost ALPER a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Bartoňová tel.: 727 961 073 (v době 8:00-15:00 hod.) nebo email kristyna.bartonova@alper.cz. Požadujeme: SŠ- strojní zámečník (výhodou), zkušenost na obdobné pozici, samostatné jednání, snaha učit se novým věcem, spolehlivost, flexibilitu.
Náplň práce: vyhledávání závad a stanovování technologie oprav, provádění údržbářských a opravárenských prací, ustavování strojů, zařízení, provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení, provádění funkčních zkoušek, evidování technických dat o průběhu a výsledcích prací.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, příspěvek na stravování, adaptační příspěvěk, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců, a další. PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Vrahovická č.p. 4530, Prostějov

Kontakt

ALPER a.s.

Mgr. Kristýna Bartoňová, +420 727 961 073, kristyna.bartonova@alper.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALPER a.s. (IČO 27126226), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.