údržbář-zámečník Mošnov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 369, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost CROMODORA WHEELS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

z.: 6.2.2017, a.: 14.9.2017.
Požadujeme:
- min.SOŠ, výučen v oboru strojírenství
- praxe min. 3 roky na stejné pozici
- svářečské zkoušky, VZV, jeřáb, vazač výhodou
- znalost hydrauliky, pneumatiky, CNC strojů a robotiky výhodou
- manuální zručnost, pečlivost, samostatnost při práci, zodpovědnost
Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení závislé na zkušenostech a praxi
- měsíční prémie až 20%
- odměna za přítomnost
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- 25 dnů dovolené
- příplatek za práci přesčas a ve státní svátek
- roční bonus, náborový příspěvek 3000 a další
Smlouva na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete životopis na hr@cromodorawheels.cz.

Kontakt

CROMODORA WHEELS s.r.o.

Lucie Drábková, personální asistentka, +420 556 414 870, l.drabkova@cromodorawheels.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CROMODORA WHEELS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CROMODORA WHEELS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.