Svářeč Jindřichův Hradec

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Balbínovo nám. 15, Jindřichův Hradec, Jihočeský

Společnost NSE Solutions, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Požadujeme praxi na podobné pozici, manuální zručnost, ochotu pracovat ve směnném provozu a dobrý zdravotní stav. Nabízíme Vám práci na hlavní pracovní poměr, mzdu 20 000 - 28 000 Kč dle zkušeností a praxe, prémie za docházku a příspěvek na dopravu. Možnost přesčasů a vyššího přivýdělku. Hlavní náplní práce je broušení a čištění svárů.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, těšíme se na Vaše zavolání na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo zašlete svůj životopis na adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz

Kontakt

NSE Solutions, s.r.o.Kontaktní osoba:
Šárka Hrabáková, +420 777 432 700, s.hrabakova@nsesolutions.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NSE Solutions, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NSE Solutions, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.