Pomocný pracovník pro rostlinnou a živočišnou výrobu Kunice

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 1, Kunice, Středočeský

Společnost HÁČEK spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství.

Popis pracovní pozice

- praxe není podmínkou, ale je vítána
- dobrý vztah ke zvířatům, fyzická zdatnost, nekonfliktní povaha.
- schůzku předem telefonicky domluvit.

Kontakt

HÁČEK spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Antonín Háček, jednatel, +420 603 855 618, ton94ek@atlas.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HÁČEK spol. s r.o. (IČ 45786372), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.