Rozpočtář, přípravář zemních prací Lutín

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slatinická 191, Lutín, Olomoucký

Společnost Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Pobočka Lutín, Slatinická 191. Nástup možný ihned.

Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání stavebního směru ukončené maturitou
- výborná orientace ve stavební dokumentaci
- výborná znalost práce na PC (MS Office)
- praxe v rozpočtování a přípravě zemních prací min. 2 roky (ne pozemní stavitelství)
- autorizace v oboru dopravních staveb (ČKAIT) výhodou
- ŘP sk. B
- komunikativnost, logické myšlení, časová flexibilita

Nabízíme:
- mzda po zapracování 30. tis.
- zaměstnanecké benefity
Předpokládaná pracovní doba bude od 7:00 do 15:30 hod.

Své žádosti a životopisy zasílejte na e-mail: dvorak@sprosro.cz

Kontakt

Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Dvořák, dvorak@sprosro.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.