Instalatér - topenář Hranice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Teplická 258, Hranice, Olomoucký

Společnost VT HRANICE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební instalatéři.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení, instalace armatur, kotlů, solárních systémů, montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur apod.

Požadavky:
znalost v oboru instalatérství - topenářství, samostatnost , řidičské oprávnění sk.B , časová flexibilita, svářečský průkaz výhodou, praxe vítána

Nabízíme:
různé firemní benefity, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz;
- telefonicky (Po - Pá od 09,00 do 16,00hod.) na čísle 777 214 501 - pan Jiří Jurča

Kontakt

VT HRANICE s.r.o.Kontaktní osoba:
Markéta Zwierzová, +420 581 696 420, vt-hranice@vt-hranice.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VT HRANICE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VT HRANICE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.