Samostatný konstruktér pro návrh konstrukce ocelových kontejnerů Bruntál

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrchlického 1175, Bruntál, Moravskoslezský

Společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : Bruntál, Vrchlického 10
Podmínky: SŠ vzdělání strojírenské, zpracování modelů, výkresové dokumentace, výrobní dokumentace, vydávání výrobní dokumentace a rozpisky materiálu, export rozpisky do technologií IS, správa knihoven, příprava podkladů pro pálící stroj.

Požadavky: prokazatelné zkušenosti se Solidworks, základní orientace ve strojírenských technologiích, zodpovědnost, přesnost, komunikativnost, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B.
Hlásit se na tel. č. 777 660 435
Z : 21.2.2017

Kontakt

ELKOPLAST CZ, s.r.o.Kontaktní osoba:
Lukáš Pospíšil, +420 777 660 435, vyroba@elkoplast.cz

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELKOPLAST CZ, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELKOPLAST CZ, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.